Design • Webdesign • Prepress

OFERUJEMY OBSŁUGĘ DESIGN, WEBDESIGN I PREPRESS - OD STWORZENIA IDEI, PROJEKTU, PO ADAPTACJE I PRZYGOTOWANIE PRODUKCYJNE WSZELKICH FORM REKLAMOWYCH.

DZIAŁAMY SZYBKO I PRECYZYJNIE, BEZ NADMIARU PROCEDUR I GENEROWANIA ZBĘDNYCH KOSZTÓW. TU NAPRAWDĘ ŁATWO ZREALIZUJESZ SWÓJ CEL.

WIERZYMY, ŻE NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA TO ROZWIĄZANIA NAJPROSTSZE.

WIEMY, CZEGO NAPRAWDĘ OCZEKUJĄ KLIENCI: PRZEJRZYSTEJ WSPÓŁPRACY, CELNYCH ROZWIĄZAŃ I EFEKTÓW NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. WTEDY ZOSTAJĄ NA DŁUŻEJ…

DO KONKRETNEGO ZADANIA POWOŁUJEMY ZESPÓŁ DOŚWIADCZONYCH SPECJALISTÓW, WYNAJĘTYCH NA ZASADZIE ZLECENIA. KORZYSTAMY Z NAJLEPSZYCH ZASOBÓW, OPTYMALIZUJĄC ICH KOSZT.

UWAŻNIE SŁUCHAMY, PILNUJEMY POWIERZONYCH SPRAW, DBAMY O DOBRE RELACJE.
W CENTRUM NASZEJ UWAGI JESTEŚ TY I W KAŻDEJ SYTUACJI JESTEŚMY PO TWOJEJ STRONIE.

Design • Webdesign • Prepress

Oferta

Firmy

DOSTARCZAMY KOMPLEKSOWYCH ROZWIĄZAŃ W DZIEDZINIE DESIGNU W OPARCIU O ZAŁOŻENIA PRZYJĘTEJ STRATEGII KOMUNIKACJI. REALIZUJEMY POSTAWIONY PRZED NAMI CEL, PODPORZĄDKOWUJĄC MU PLAN I ZAKRES DZIAŁAŃ.

CAŁOŚCIOWA OBSŁUGA OBEJMUJE DORADZTWO, PRACE W OBSZARZE IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ, KREACJĘ PRZEKAZU REKLAMOWEGO DLA WSZELKICH KANAŁÓW KOMUNIKACJI, W TYM DRUKU, REKLAMY ZEWNĘTRZNEJ, MEDIÓW I INTERNETU. REALIZACJA OBEJMUJE ADAPTACJE I PRZYGOTOWANIE PRODUKCYJNE, NA POTRZEBY DOWOLNYCH NOŚNIKÓW I FORMATÓW.

Agencje Reklamowe

PROPONUJEMY SPECJALISTYCZNE WSPARCIE NA ZASADACH OUTSOURCINGU, POZWALAJĄCE NASZYM PARTNEROM ZOPTYMALIZOWAĆ WYSOKIE KOSZTA I CZAS PRZEZNACZONY NA OBSŁUGĘ KLIENTA. PRACUJEMY ZADANIOWO, W OPARCIU O PRZEKAZANE ZAŁOŻENIA.

WSPÓŁPRACĘ OPIERAMY NA WZAJEMNYM ZAUFANIU, ELASTYCZNIE DOSTOSOWUJĄC JEJ WARUNKI DO SYTUACJI I OKREŚLONYCH POTRZEB. DOŚWIADCZONE DZIAŁY PREPRESS I WEBDESIGN REALIZUJĄ SZEROKI ZAKRES USŁUG, W ZAKRESIE ADAPTACJI KLUCZOWYCH MOTYWÓW NA ALTERNATYWNE FORMATY, DTP, OPRACOWANIE I WYKONANIE MAILINGÓW, PRODUKCJĘ REKLAM WWW, BANNERÓW I DOWOLNYCH FORM AKTYWNOŚCI W INTERNECIE.

Design • Webdesign • Prepress

Klienci